Satış ve Danışma Hattı: 0536 449 76 23 Türkçe

Hakkımızda

 

 

BÜKSAN BAMBU 1996 yılından günümüze kadar, bambu imalat, tamir ve bakım hizmetlerini müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak yürütmüştür.

 

Kaliteli ve uygun fiyat anlayışı ile müşterilerinin isteklerine uygun bambu imalatı yapan BÜKSAN BAMBU, her zaman bu ilkesinden taviz vermeden daha iyisine ulaşmak için çalışmaktadır.

 

Dünyanın en seçkin bambu markalarının kalitesini müşterilerine sunan BÜKSAN BAMBU hizmet standartları, güler yüzlü çalışanları ve müşteri memnuniyetini tamamlayıcı unsurları ile kalite seviyesini her zaman bir adım öne taşımaktadır.

 

Siz değerli müşterilerimizin isteklerini tam anlamıyla yerine getirerek BÜKSAN BAMBU kalitesini her zaman tercih etmeniz için çalışıyoruz.

 

Saygılarımızla,Büksan Bambu, Bambu, Bambu imalat, Bambu yemek odası, Bambu oturma grupları, Bambu Ankara, Bambu Sehpa, Bambu Sandalye, Bambu Aksesuar,Ankara Bambu, Bambu Mobilyalar, Rattan Mobilyalar, Bambu Bahçe Mobilyaları, Bambu Modelleri, Bambu Tamir, Bambu Yapım, Bambu Mobilya Ankara, Ankara En İyi Bambu